• |
ide | kryesore

Ja si këndohet në takimet e deputetit kaubojs me elektoratin (VIDEO)

Arkiva, Syri i Lapsit
eduart ndocaj.png

Shumë prej jush që prisni të dëgjoni muzikë kauntri, do të zhgënjeheni. Është muzikë me çifteli, që miq dhe dashamirës të Eduart Ndocajt ia kanë kënduar në një nga takimet e ditëve të fundit. Fjalët janë pak të vështira për t’u kuptuar, për shkak se video është filmuar më celular, gjithsesi duket se deputeti dhe dashamirësit e tij ia kanë kaluar mirë me një gotë përpara. Kthehu