• |
ide | kryesore

Foto të fëmijërisë/ Bleona, Çiljeta, Dafina, Elvana, Samanta dhe Luana

Arkiva
4_1448448519-3469292.jpg

Në fotot më poshtë mund të shihni se si dukeshin fëmijë, personazhe të njohur të skenës në Shqipëri. Eshtë fjala për Elvana Gjatën, Dafina Zeqirin, Luana Vjollcën, Samanta Karavellan, Çiljeta Xhilagën dhe Bleona Qeretin./LAPSI.AL/


 

 

 

Kthehu