• |
ide | kryesore

Dyshonte se e dashura e tradhëtonte, ja si e zbuloi (foto)

Arkiva
1448622824611.jpg--.jpg

Dyshonte prej kohësh se e dashura e tradhëtonte. Dhe nuk e kishte gabim: e zbuloi këtë falë Snapchat, me një sjellje paksa djallëzore. I tradhëtuari hapi një llogari false në rrjetin social, duke përdorur emrin dhe fotot e mikut të tij, me të cilin dyshonte se e tradhëtonte e dashura. Pak pas kësaj, e dashura nisi t’i dërgonte fotot pikante. Gracka funksiono në mënyrë perfekt. Por i tradhëtuari nuk e la me kaq. Ai i postoi fotot e të dashurës në llogarinë Facebook të mikut të tij, duke i bërë “tag” të dashurës dhe duke shkruar: “Besoj se këtë foto të Snapchat ishin për ty. Në fund e zbulova, por mu desh të hiqesha si ti. Ja fotot, me mua ajo e ka mbyllur”. / Lapsi.al


 

Kthehu