• |
ide | kryesore

Prezantuesja topless e Zjarr Tv sërish në mediat e huaja

Arkiva
CEN_ToplessPresent_2588954a.jpg

Njësoj si prezantuesja e parë Enki Bracaj, edhe zëvendësuasja e saj në Zjarr Tv po komentohet në mediat e huaja, për stilin topless të të prezantuarit të lajmeve.

Daily Mail, The Mirror, The Sun etj media angleze shkruajnë kësaj here për Greta Hoxhën, po aq seksi sa edhe Enki, e cila pas daljes në Zjarr Tv mori ofertë nga Play Boy.


Mediat perëndimore ndalen në mënyrë të vecantë te motivet patriotike gjatë ditës së festave, ku prezantuesja mban në kokë plisin apo qeleshen dhe një jelek të kostumeve popullore shqiptare, ndërsa nuk mban veshur recipeta. /LAPSI.AL

Kthehu