• |
ide | kryesore

Ardit Gjebrea: “Për Florin më erdhi keq, i vajta në spital”

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Gjatë takimit me finalistët e "Kënga Magjike" në programin "E diela Shqiptare", Endri Prifti rrëfeu se kënga që i kishte mbetur në mend ishte ajo e Florit. Me t'u hapur kjo temë, producenti Ardit Gjebrea shprehu keqardhjen e tij për incidentin e Florit me Stinen. "I kam vajtur në spital, ai është mirë se u qep tek Hygeja", zhdramatizoi situatën Ardit Gjebrea.

“Teksa Flori po shkonte për të marrë makinën e tij pati një zënkë me Stinen, ku Stine në gjaknxehtësi e sipër, me gotën që kishte Flori në dorë, i bie dhe e çan këtu (vë gishtin në ballë). E shëmtuar është, por ai është shumë mirë, sepse unë vajta në spital." tha Gjebra.


Në spital është? pyeti Endri..

"Po në spital, sepse e qepi. Ai ishte në siklet po këtë I thashë unë. Të qepën te Hygeia, dmth s’ka problem."

Prap me reklama ti?- e ndërpreu Endri duke qeshur.

"Po prit, dhe më pas kur dolëm, kanë qeshur me lot të gjithë ata që ishin atje se të gjithë ishin të shqetësuar atje duke pritur Florin. Dhe thanë: Çfarë ka ndodhur? i thashë pa merak, ka veëm një shenjë të vogël këtu, që po I mbeti shenjë e çojmë të Klinika Keit dhe s’ka asnjë problem rregull. Dhe ata qeshën të gjithë.” e mbylli me kaq rrëfimin e tij Gjebra për incidentin mes Stines dhe Flor Mumajesit.

Kthehu