• |
ide | kryesore

Policia shpall në kërkim Stinen, akuzohet për plagosje

Arkiva
image.jpeg

Pas sherrit të mbrëmshëm në ambientet e jashtme të Pallatit të Kongreseve mes dy kantautorëve, policia e Tiranës ka shpallur në kërkim Nesti Dukën, 34 vjeçarin i cili sulmoi me sende të forta Flori Mumajesin duke i shkaktuar një plagë në fytyrë. Stine akuzohet për “plagosje të lehtë me dashje” dhe nëse kjo akuzë provohet, rrezikon të dënohet me gjobë ose deri në dy vite burg.


Kthehu