• |
ide | kryesore

Gjejeni/ Kush është Marina dhe kush Luana?

Arkiva, Paparazzi
IMG_20151210_115306.jpg

Në Instagram është postuar një fotografi nga Marina Vjollca, njëra ndër prezantueset më të përfolura kohën e fundit.

E dashura e reperit kosovar Ghetto Geasy, Marina Vjollca, përmes postimit pyeti fansat kush Marina e kush Luana…


Kthehu