• |
ide | kryesore

Këngëtari i “One Direction” kap Rita Orën nga gjoksi (foto)

Arkiva, Paparazzi
Harry-Styles-Rita-Ora-Main.jpg

Harry Style bëhet shpesh pjesë e faqeve rozë. Anëtari i grupit “One Direction” duket ka përfituar nga fotografitë për të vënë duart te këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora. Në fotot e publikuara nga “Mirror” ai e ka vendosur njërën dorë të gjoksi i Ritës. Ajo duket se e ka kuptuar trukun dhe ka qeshur.

Harry gets very close to Rita as they cuddle up to Nick Grimshaw for a picture

Harry, Rita and Nick have fun backstage at the X Factor final
Harry chose a daring floral suit for the show One Direction perform on the X Factor
Kthehu