• |
ide | kryesore

Zbulohet i dashuri kosovar i Rita Orës?

Arkiva, Paparazzi
rittaora.png

25-vjeçarja e cila njihet për marrëdhëniet e paqëndrueshme me meshkujt, mendohet të ketë pasur një romancë dhe me një djalë nga Prishtina, gjatë qëndrimit të saj në vendlindje në vitin 2011. Mediat kosovare raportojnë se kanë zbuluar djalin nga Prishtina, i cili thuhet se ka patur marrëdhënie me yllin e muzikës. Ai quhet Dorant Dinarama, ndërsa në foton që duket se vërteton zërat, çifti shihet shumë pranë njëri-tjetrit.


Kthehu