• |
ide | kryesore

Inva Mula përgënjeshtron mediat për ndarjen nga Hetem Ramadani

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Artistja shqiptare e cila ditën e sotme u sulmua nga mediat kosovare dhe ato maqedone, është shfaqur së fundi në një foto krah bashkëshortit të saj, si për të mohuar zërat që folën për ndarjen e çiftit. Inva Mula, shkruan portalet shqiptarë, i ka dhënë fund martesës me miliarderin kosovar, Hetem Ramadani. Por, me sa duket e vërteta është krejt ndryshe. Sopranoja me famë botërore jo vetëm që nuk është divorcuar nga partneri i saj, por ata po kalojnë kohë të bukur familjare, shoqëruar nga të afërmit e Invës, ndërsa në foto shihet edhe vajza e vogël, Nina.


Kthehu