• |
ide | kryesore

Gazeta Express: Noizyn dhe Encën nuk i lejuan të futen në territorin amerikan

Arkiva, Paparazzi
noizy enca.JPG

Lajmi se reperi Noizy dhe këngëtarja Enca kanë anulluar datat e shfaqjeve në Shtetet e Bashkuara për shkak të refuzimit të visës amerikane, u bë i ditur ditën e djeshme nga vetë artistët. Por, sicc raporton portali kosovar Express, arsyeja e mos dhënies së vizave është gënjeshtër, pasi Noizy dhe Enca, nuk janë lejuar nga autoritetet të hyjnë në Amerikë. Sipas artikullit të Express atyre u është ndaluar hyrja në aeroport, por pa dhënë shpjegime të mëtejshme. 


Kthehu