• |
ide | kryesore

Ironi me Veliajn/ Gjeni cilët janë aktorët e vërtetë?

Arkiva, Pikante
KDJB.jpg

Aktorët e humorit Julian Deda dhe Albano Bogdo kanë ironizuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj pas fotos që qarkullon në rrjetet sociale ku kryebashkiaku duket duke lëvizur kolltukun e zyrës. “Gjeni cilët janë aktorët e vërtetë” – shkruan Deda në Facebook. Ironi ka bere ne rrjetet sociale edhe mjekja Anika Dokle.

Kthehu