• |
ide | kryesore

Hysenbelliu i News-it: E kam shumë xhan Mimi Kodhelin

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Atmosfera dhe energjia pozitive që mbizotëron këto ditë festash në rrjetet sociale, duket se nuk ka lënë indiferent as drejtorin e televizionit News 24. Vëllai i vogël i Irfanit, Kasem Hysenbelliu ka postuar një album me foto ku shihet në shoqërinë e ministres së Mbrojtjes. Dashuria e ndërsjelltë mes pronarit të televizionit dhe Mimi Kodhelit, është vënë në dukje nga vetë Kasemi, kur shkruan se sa xhan e kanë njëri-tjetrin dhe e veçon zonjën, nga të tjerët, pavarsisht se çmimin Personazhi i Vitit ia dha kryeministrit Rama.


Kthehu