• |
ide | kryesore

Fjolla Morina zhgënjen me të pasmet, ja si i ka në të vërtetë

Arkiva, Paparazzi
fjolla leshi.png

Ajo mund të jetë nënë e dy vajzave, por këngëtarja nga Prishtina gjithnjë është mundar ta fshehë këtë fakt. Kjo të paktën për sa i takon formave të trupit, të cilat jo rrallëherë i ka modifikuar me photoshop. Por, siç thotë një fjalë e urtë, gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra dhe me sa duket edhe Fjolla i ka b*thët e shfryra. Këtë e shohim në fotot e publikuara në internet nga një faqe e cila tregon përmes fotove, jetën e natës në Tiranë. Ja ku duket Fjolla, larg formave sexy që reklamon në platformat e saj sociale. 


Kthehu