• |
ide | kryesore

Orgjitë e pasanikut “Candyman” që po çmendin rrjetet sociale (foto+18)

Arkiva, Stil
gyjjjj.jpg

Nëse mendonit se jeta e yjeve të Playboy ishte e egër, është e qartë se ende nuk keni dëgjuar për atë që ndodh në “The Candy Shop Mansion”. Me aq shumë femra sa nuk e imagjinoni dhe më një seri seksi të shfrenuar është e qartë se aty ndodh ajo që shumë vetëm e imagjinojnë. Bëhet fjalë për pasanikun Travis Benyon i njohur me nofkën “Candyman” i njohur në rrjetet sociale për jetën e tij të shfrenuar. Shumë e shohin si një australian që kërkon ti ngjajë Hugh Hefner, apo sik një njeri që nuk e merr jetën shumë seriozisht. Për vite të tëra ai është përpjekur të mbajë të fshehtë atë që ndodh në vilën e tij luksoze, por tashmë ka ndryshuar mendje duke nxjerrë në dritë orgjitë dhe festat e shfrenuara. Ai ka tashmë 559 mijë ndjekës në Instagram dhe Candyman kërkon vetëm famë. Duket se motoja e tij: “puno më shumë dhe kënaqu më shumë” po funksionon. ©lapsi.al


 

Kthehu