• |
ide | kryesore

Pornostaret më të kërkuara të vitit 2015 (foto)

Arkiva, Stil
sdffff.jpg

Pornhub, një prej portaleve të njohur me “pullë të kuqe” ka bërë renditjen e 20 pornostareve më të kërkuara të vitit 2015. E habitshme është se në vend të parë nuk është një profesioniste e pornos, por një vajzë e famshme me reality show dhe për shkak të një videoje private që përfundoi në internet ku ajo ishte protagoniste.


Po flasim për Kim Kardashian. Vidoja e saj e publikuar në vitin 2003 mbetet një nga më të kërkuarat.

Në vend të dytë Mia Khalifa, pornostare profesioniste, nga Libani, por e natyralizuar amerikane. Lindur në 1993, ajo është ngjitur në vend të dytë duke kaluar 197 vende nga një vit më parë. Motivi i këtij suksesi? Polemikat gjatë vitit të kaluar nga bota islamike për shkak të një videoje ku ajo mban të veshur një hijab, veshja tipike arabe.

Në vend të tretë Lisa Ann, 43-vjecarja amerikane tashmë në pension. E famshme në nivel ndërkombëtar pas rolit të Sarah Palin, kandidates republikane për presidente te SHBA. /lapsi.al/

 

Kthehu