• |
ide | kryesore

VIDEO +18/ Çifti lakuriq hap krahun, dalin nga makina dhe i fusin një të shpejtë

Arkiva, Paparazzi
qifti.JPG

Një video e filmuar nga kamerat e policisë është publikuar së fundi në “Liveleak”. Një çift të cilët udhëtonin lakuriq me makinën e tyre kanë hapur krahun anës rrugës dhe siç shihen, ia fusin një të shpejtë. Ngjarja ka ndodhur në Rio De Janero, ndërsa çifti në fjalë janë ndaluar dhe rrezikojnë burgun me akuzën “veprime të turpshme në publik”. 

 


Kthehu