• |
ide | kryesore

Armina nxjerr në pah gjoksin pa sutjena: “Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Ajo është një nga femrat më të bukura të ekranit dhe si e tillë, ndjekësit në mediat sociale i ka me mijëra. Krahas lirshmërisë e tipit pa komplekse, të cilat shpesh ia kanë komentuar si naivitet, nga ana tjetër, Armina Mevlani po tregon se është e suksesshme në biznes. 24-vjeçarja e cila mbetet në qendër të vëmendjes edhe për shkak të marrëdhënies me djalin e ish-kryeministrit, kësaj here ka zbuluar një "sekret", kur iu përgjigj komenteve në IG. Pavarsisht se sipas asaj që shkruan, Armina zgjodhi të postojë foton për të reklamuar fustanin mëndafsh, të gjithë sytë rrëshkitën tek format bombasitike, pa sutjena. Kureshtja e ndjekësve të cilët u interesuan për të mësuar kirurgun që ka punuar kaq mirë në trupin e ish-miss Albanias, mori përgjigje nga vetë protagonistja. Armina thotë se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje!


Kthehu