• |
ide | kryesore

Përtej të majtës dhe të djathtës. FRPD bën zgjedhje me në sfond portretin e Che Guevaras

Arkiva, Pikante
12733490_10153790141420325_4312084380708717752_n.jpg

Forumi Rinor i Partisë Demokratike vijon me zgjedhjen e strukturave të reja nëpër rrethe.


Së fundi gara u zhvillua mes të rinjve të Pukës dhe Fushë Arrëzit.


Por në fotot e postuara në Facebook nga vetë kreu i FRPD-së, Belind Këlliçi, vihet re në sfond edhe portreti i Che Guevaras, revolucionarit të majtë.

Ndoshta në këtë rast edhe për FRPD-në vlen teza e dikurshme e Ramës, “përtej të majtës dhe të djathtës”./LAPSI.AL/

 

Kthehu