• |
ide | kryesore

Ndodh edhe në Hollywood: Policia mbyll festën VIP për shkak të muzikës së lartë

Arkiva, Paparazzi
0216-the-weeknd-gq-tmz-instagram-7.jpg

Muzika e lartë dhe zhurma e 1000 personave që festonin në një ambient privat në Hollywood, detyroi komshinjtë e vilës në fjalë, të lajmëronin policinë. Festa e organizuar nga revista GQ me rastin e fitores së dy çmimeve Grammy nga artisti The Ëeekend, përfundoi pa filluar mirë pasi policia u kërkoi organizatorëve dhe të ftuarve të shpërndahen. Ngjarja ndodhi rreth orës 1 të mesnatës kur në stacionin e policisë aty afër, nuk ndalonin telefonatat që ankoheshin për muzikën e lartë dhe zhurmën e jashtëzakonshme.  


Kthehu