• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja seks me dashnorin për S.Valentin, por kur vjen burri…(+18)

Arkiva, Syri i Lapsit
kinezi.png

KUJDES! PAMJE SHQETESUESE


Kjo ngjarje ka ndodhur në një qytet të Kinës dhe ka patur një fund tragjik për një mashkull kinez.


Ai ishte duke shkuar me gruan e dikujt tjetër pikërisht në ditën e Shën Valentinit.

Por ndodh që gjatë marrëdhënies burri kthehet në shtëpi dhe dashnori del në ballkon duke u përpjekur të zbresë nëpërmjet tubave.

Pas disa sekondave orvatje ai bie duke humbur jetën.

Kthehu