• |
ide | kryesore

Ajo është zgjedhur italiania me gjoksin më të bukur (foto)

Arkiva, Paparazzi
1455915316239.jpg--.jpg

Pas suksesit në Sanremo, modelja italiane Madalina Ghenea është bërë një seks-simbol i vërtetë në Itali. Ajo ka postuar disa foto në Instagram dhe duket më e bukur se kurrë. Ka pozuar në të brendshme intime dhe ajo që ka rënë në sy është dekolteja. Italianët e kanë cilësuar si femrën me gjoksin më të bukur të momentit. 


Kthehu