• |
ide | kryesore

Xhesika Ndoja: Fotot ku bëj seks në banjë, janë fotomontazh

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Këngëtarja 29-vjeçare e cila së fundi ra prè e faqes së njohur që demaskon personazhet, “Vipat e Bllokut”, ka reaguar në facebook duke thënë se fotot e publikuara janë të montuara. Ja çfarë shkruan Xhesika Ndoja:

“Disa foto te miat po qarkullojne posht e lart pasi ka mbi dy vite qe me kan vjedhur telefonin ️edhe Disa jan ber Montazhe nga dikush qe me do te miren juFlm Shum per deri Sa po korr sukses edhe un jam shum ok per punen dhe karrjeren time ju njerz te pa cipe mereni me montazhe foto nudo Por nese e keni aq Merak do jua ralizoj un nje foto nudo dhe të knaqeni! Gjithsesi Flm per ju te gjith qe me keni mbeshtetur dhe vazhdoni akoma te jeni pran meje ju dua Xhesi.”


Kthehu