• |
ide | kryesore

Zhvishet para burrit të saj në jaht dhe bën “çmenduria” me shoqet (foto)

Arkiva, Paparazzi
foto_1456303629-9331484.jpg

Modelja dhe aktorja amerikane, Joanna Krupa është rikthyer në skenë pas një viti "heshtje" në publik. Bukuroshja me prejardhje polake është parë nën shoqërimin e burrit të saj, Romain Zago në brigjet e detit në Florida.

Skenat në jaht dukeshin si xhirime të ndonjë filmi pasi kishte shumë kamera po i xhironin "çmenduritë" e Krupas.


Ajo hoqi të gjitha rrobat në pjesën e sipërme duke treguar gjosin e saj në publik. Biznesmeni francez kishte afër vetes edhe shoqes të gruas të saj të cilat në grup po provokonin në mënyra të ndryshme./Indeksonline/

Kthehu