• |
ide | kryesore

Tunës i del zogu në studion e Ermal Mamaqit

Arkiva, Paparazzi
tuna zogu.jpg

Këngëtarja nga Shkupi ka qenë e ftuara e rradhës e Ermal Mamaqit, në emisionin e tij në Digitalb. Mes intervistës e batutave, siç ndodh zakonisht me personazhet që shkojnë në këtë program, aktori i humorit kishte përgatitur dhe një lojë me Tunën. Ndërsa plaste tullumbacët, atrtistja e cila kishte veshur një fund të çarë, u zbulua duke nxjerrë në shesh zogun. Shihni në videon më poshtë nga minuta 48.30.


Kthehu