• |
ide | kryesore

Arbana e shtrëngon fort Xhemin, ndjekësit: Avash se e mbyte!

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Një foto e postuar nga ish-prezantuesja e Big Brother është komentuar nga ndjekësit e saj në IG, si “tentativë mbytjeje”. Miqësia e ngushtë mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut është e njohur, po aq sa pozat e shpeshta ku ato shfaqen pranë njëra-tjetrës.Kthehu