• |
ide | kryesore

Cmendet Riselda, por Olti Curri nuk e fal

Arkiva, Paparazzi
Riselda-Sejdia.jpg

Olti Curri ka ripublikuar foton ku ajo shfaqet me këmbën e ngritur deri te të pasmet e satujës së demit në rrugët e Njujorkut, dhe i ka vënë një titull simbolik: “Dr Riselda Sejdia, e bën sparkatën në ajër". Por nuk e ka kursyer edhe një koment për ta shpjeguar sipas mënyrës së tij këtë foto: “E njohur si pedagoge në degën e baletit dhe gruaja e biznesmenit të famshëm kosovar, Hajdin Sejdia, Riselda i është rikthyer kujtimeve fotografike të udhëtimeve dhe ka publikuar këtë foto, ku bën sparkatën në ajër në New York…”, shkruan Olti Curri në profilin e tij në Facebook.

Kthehu