• |
ide | kryesore

Xhesika Ndoji pranon fotot nudo me një mashkull, por thotë se nuk po bënin seks

Arkiva, Paparazzi
Xhesikaa-1.jpg

Këngëtarja Xhesika Ndoji ka pranuar fotot nudo që u publikuan në internet dhe se ka qenë me një mashkull tjetër në tualet, por jo duke bërë seks. E ftuar në emisionin “Oktapod”, ajo është shprehur: “Po, kam qenë nudo me atë mashkull  në tualet, por fotot janë montazh pasi nuk kemi qenë duke bërë seks”.

Lidhur më publikimin e fotove ajo ka denoncuar në polici 2 persona, pa dhënë emrat e tyre. Sa i përket lajmit se është gjetur dikush në dollapin e shtëpisë së saj nga policia, Xhesika sqaroi se ka qenë një hakmarrje e kunatit të saj, për t’i dëmtuar imazhin, pasi motra e saj e kishte ndarë rreth 6 muaj më parë. Sipas Ndojit në dollap nuk ishte asnjë njeri dhe se ky lajm është i pavërtetë./LAPSI.AL/


Kthehu