• |
ide | kryesore

Njihuni me vjehrrën e kryetarit Erion Veliaj

Arkiva, Paparazzi
ajola xoxa mami.JPG

Këtë 8 mars, personazhe të shumtë publik postuan dedikime për femrat që kanë në krah. Pavarësisht vlerësimit e fjalëve të bukura, më shumë kuriozitet duket se ngjalli pamja, pra se si duken në fytyrë, nënat, motrat apo partneret në fjalë.

Valës së interesit duket se nuk i shpëtoi as vjehrra e kryetarit të Bashkisë, po të kemi parasysh se në njëfarë mënyre dhe e ëma e Ajolës, u bë pjesë e deklaratave të Erionit, kur tha se “dasmën e paguam me kursimet e mamasë time dhe prindërve të Ajolës.”


“Diell i madh i madh, asgjë nuk shkëlqen më fort se ty”, shkruan Ajola Xoxa në foton me mamanë, ku i uron asaj Ditën e Gruas.  

Kthehu