• |
ide | kryesore

Video e 8 marsit/ Vajzat shqiptare ulërima për striptistët italianë

Arkiva, Paparazzi
Untitled.jpg

I riu italian që quhet Roberto, nuk është fare lakuriq. Në video duket që organin gjenital e mban brenda në një “çorape”. I afrohet vajzës që po e filmon me celular dhe i jep një puthje. Ajo kërkon tjetër dhe përshëndetja nuk i refuzohet. Më pas, italiani afrohet para saj duke rregulluar me duar  “çorapen”, ndërsa partneri në skenë e thërret që të afrohet. Dy italianët duken krejtësisht nudo në skenë. I kërkojnë spektatoreve një brohorimë dhe vajzat nisin ulërimat. Club-i mbushet nga thirrjet e vajzave. Është nata e 8 marsit! Festa sapo ka filluar! 


Kthehu