• |
ide | kryesore

Deputetët e PD të interesuar për kolegen që ka kaluar një natë me modelin tropojan

Arkiva, Paparazzi
Islami-768x566.jpg

Deputetet e Partisë Demokratike Kastriot Islami dhe Bedri Hoxha janë kapur në seancën e së enjtes duke kaluar kohën me lajmet “rozë” nëpër portale. Ai që i ka ngacmuar më shumë ishte intervista e modelit tropojan Afrim (Alessio) Aliaj, i cili është kthyer në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shkak të deklaratës së tij se ka shkuar në shtrat me një deputete. Duket qartë që dy deputetët po diskutojnë se kush mund të jetë ajo…


Kthehu