• |
ide | kryesore

Shikoni si u përlesh Françeska e Big Brother

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Pas njoftimit të policisë se ish-banorja e reality show-t kishte rrahur e dhunuar në fytyrë një vajzë 28-vjeçare, janë publikuar tashmë pamjet filmike të cilat janë regjistruar nga kamerat e sigurisë.

Modelja 22-vjeçare, siç shihet në video vjen me vrrull dhe kap prej flokësh Katerina Beqon. Të dyja vajzat përleshen dhe më pas vjen një djalë nga banaku, prania e të cilit qetëson situatën.


Ngjarja e ndodhur (me sa duket) në një videotekë mbrëmjen e 14 marsit u denoncua në polici. Vlonjatja Françeska Jaçe u arratis dhe tashmë është në kërkim.

Kthehu