• |
ide | kryesore

Kërcënohet me jetë Rudina Magjistari

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Prezantuesja e njohur e Tv Klan, mësohet se prej disa muajsh përndiqej dhe terrorizohej me mesazhe kërcënuese nga një 37-vjeçare nga Durrsi. Sipas njoftimit të policisë, agresorja po hetohet në gjendje të lirë. Viola Sala nuk ka ditur të ndalet deri këtë të mërkurë kur moderatorja e "Takimit të Pasdites" ka denoncuar ngjarjen në polici. Ende nuk dihen arsyet e sulmit kundër Magjistarit por me zbardhjen e ngjarjes nga Prokuroria, pritet të mësohet dhe mllefi i vërtetë që 37-vjeçarja ka pasur ndaj Rudinës.


Kthehu