• |
ide | kryesore

Noizy, sex me Tunën dhe Adelina Tahirin

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

I ftuar në “6 ditë me Ermalin”, Rigels Rajku ka zbuluar shumë nga jeta e tij private.

Në lojën e bërë nga Ermali, reperi u detyrua të tregojë se me cilat femra nga showbiz-i ka ndarë shtratin.


Ideja e lojës ishte që në ekran shfaqeshin disa fotografi të femrave të skenës dhe nëse Noizy kishte fjetur me personin që shfaqej në foto, duhet të kthente gotën me alkool, nëse nuk kishte fjetur me të duhet të pinte gotën me qitro.

Atij iu shfaqën Enca, Adelina Berisha, Çiljeta, Rozana Radi, Adelina Tahiri, Dafina Zeqiri, Tuna, Luana, Marina, Ilda Bejleri, Kallashi etj.

Kur në ekran dolën fotografitë e Adelina Tahirit dhe Tunës, Noizy piu gotën me alkool, që do të thotë se ai ka fjetur me ato.

Kthehu