• |
ide | kryesore

Gafa/ Shkojnë të grabisin, por nuk shohin makinën e policisë (video)

Arkiva, Syri i Lapsit
ddddddaaaa.JPG

Mediat italiane kanë publikuar pamjet e një grabitjeje të shkuar keq për dy italianë në Rosario. Një 39-vjecar dhe një tjetër 29-vjec shkuan të grabisin një supermarket, por nuk panë pas tyre makinën e policisë. Të dy ranë në pranga. Kthehu