• |
ide | kryesore

Pas injorimit supermbesa “pajtohet” me Arminën

Arkiva, Paparazzi
supermb.jpg

Me sa duket Armina dhe 'Supermbesa" e Shkëlzenit, Dasara e kanë hedhur pas krahëve mërinë me njëra tjetrën. Ato i kanë dhënë fund kohës kur megjithëse qëllonin në evente të ndryshme rrefuzonin ti flisnin njëra tjetrës. Eshtë vetë Dasara që ka  postuar në Snap Chat-in e saj një foto sëbashku në bregdetin e Lalzit. Dasara e ka shoqëruar çiftin në ditën e tyre të pushimit të pashkëve. Megjithëse ajo mbahet si një mbesë rrebele edhe ajo e ka pranuar të dashurën e Zenit pasi këtë gjë e ka bërë familja e saj.

 


Kthehu