• |
ide | kryesore

Pas Kallashit edhe Stresi sjell një foto pas seksit (foto+16)

Arkiva, Paparazzi
largea_stersi1416132033.jpg

Ishte Kallashi ajo që mëngjesin e së martës publikoi një foto gjatë seksit me një mashkull në dush.

Pas saj ishte “Stresi” i cili ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ekspozon të pasmet nudo e një femre.


Fotoja eshte e vjeter dhe nuk dihet perse Stresi e publikoi tani.

Kthehu