• |
ide | kryesore

Zbulohet misteri i vajzës 11-vjeçare që nxirrte gjak nga sytë

Arkiva, Planet
339c52b300000578-3563154-a-teenage-girl-began-crying-blood-stained-tears-and-her-eyelid-s-a-1-1461836840752_1461926428-3018235.jpg
Vajza 11-vjeçare nga Hong Kongu për një kohë të gjatë është ankuar për të dhimbje të mëdha të syrit dhe për rrjedhje të gjakut.
Pas kontrollit të mjeku i syve ajo është larguar me një përshkrim të barnave, sepse në fillim mendohej se ajo vuante nga ndonjë infektim, shkruan Daily Mail
 
Por, vajza vazhdonte të rënkonte nga dhimbjet, prandaj i është dashur t’i nënshtrohet një fotografimi me rreze X.
 
Mjekët kishin ngelur të habitur kur panë se mbrenda kapakut të syrit kishte ngelur një copë thjerrez që përdorej për përmisimin e shikimit.
 
Sipas Daily Mail, thjerrëza i përkiste nënës së saj, ndërsa ajo e kishte vendosur në sy duke lozur.