• |
ide | kryesore

Merr fund lufta mes Beyonce dhe Rita Orës

Arkiva, Paparazzi
rita bey.JPG

Shqiptarja e famshme dhe ylli botëror i R n’B duket se kanë shuar përfundimisht dyshimet për akuzat e lëshuara nga media, sipas të cilave, Rita u përfol se është “Becky me flokët e bukur”. Në këngën e re “Sorry” të Beyonce flitet për një vajzë me të cilën Jay Z e tradhëtoi Beyonce-n. Pavarësisht se Rita mohoi gjithçka, tabloidët vazhduan ta konsiderojnë bjonden sexy si “ajo që u fut mes çiftit”. Por, shfaqja e të dyjave të qeshura në një foto në snapchat mbrëemjen e së hënës, tregon se Bey & Rita nuk janë në “luftë”.


Met Ball është mbrëmja Gala e përvitshme e mbajtur në New York, në të cilën marrin pjesë yje të showbiz-it. 

 

Kthehu