• |
ide | kryesore

Makinat e burrave që tradhëtojnë gratë (foto)

Arkiva, Stil
makinat-1.jpg

Fotot e një makine luksoze Range Rover po bëjnë xhiron e botës.

Partnerja e pronarit të makinës me vlerë 90 mijë sterlina vendosi të shkruante “tradhtar” dhe “gënjeshtar” në trupin e makinës së parkuar përpara qendrës Harrods në Londër.


Por kjo nuk është hera e parë kur makinat luksoze bien pre e femrave të tradhtuara.

Ata vendosin të ndëshkojnë partnerët tradhtarë duke u hakmarrë aty ku u dhemb fort: tek mjeti i tyre./mapo/

A Range Rover was daubed in graffiti with the word cheater in bright red paint
Kthehu