• |
ide | kryesore

Luana shkëmben puthje me lypsin e famshëm të Arditit

Arkiva, Paparazzi
luana.jpg

Genti nuk është harruar! Përkundrazi, pas rrëfimit të jetës si lypës në rubrikën “24 orë me..”, duket se 22-vjeçari ka ngjallur simpatinë e të gjithëve.

Genti di të bëhet personazh jo vetëm kur pranoi dhe më vonë braktisi punën që i gjeti Gjebrea në fabrikë, por edhe kur përpara këmbëve në semafor, i është shfaqur bjondja seksi, Luana Vjollca.


Lypësi më i famshëm në Shqipëri duket se ia ka prishur mëndjen me batuta e humor prezantueses, e cila e ka lejuar atë ta puthë!

Kthehu