• |
ide | kryesore

Shikoni si hidhet me litar, Blendi Fevziu!

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

E papritura ndodhi! Teksa flisnin për palestrën, dietat dhe aktivitetin fizik tek Opinion, në studio u shfaq një instruktor i cili ishte thirrur të demostronte disa ushtrime të thjeshta. Mirë po, kush e la..?!

Blendi Fevziu u duk nostalgjik dhe mori litarin duke vënë në dyshim veten, nëse mbante mend të kërcente… Shiheni vetë si hidhet gazetari i Opinion në litar. Pavarësisht se me kostum, ai duket tejet sportiv!


Kthehu