• |
ide | kryesore

Foto/ Vajza e Eli Farës sjell setin e ri të fotove, arrin 40 mijë ndjekës

Arkiva, Paparazzi
ddddddddddddddd_1463050994-8640926-300x164.jpg

Vajza seksi e këngëtares Eli Fara, Marina, ka postuar në rrjete sociale foto të reja mjaft provokuese.

Ajo shfaqet në plazh por jo me rroba banjo, Marina ka zgjedhur pikërisht të brendshmet për të bërë realizuar fotot seksi.


Gjithashtu Fara ka falënderuar ndjekësit e saj në Instagram pasi kanë arritur shifrën e 40 mijë. Sigurisht fotot dhe postimet e nxehta kanë bërë punën e tyre.

Kthehu