• |
ide | kryesore

“E ka gjoksin dërrasë”, Sofia reagon ndaj batutës së Çanit

Arkiva, Paparazzi
cani-sofia.jpg

Modelja e cila prej pak kohësh bën asistenten e Arian Çanit në rolin e Sofisë, nuk e ka vrarë mendjen kur pak javë më parë, u përfshi mes batutave të gazetarit me të ftuarat.

Përkundër komenteve që thonin se Çani e teproi, Andonia Dobi e cila udhëton çdo të premte nga Gjirokastra për të qenë në emision, tha për Panorama: “Jo vetëm unë, por çdo vajzë që do të ishte në vendin tim te “Zonë e Lirë”, duhet të marrë parasysh çdo batutë të Çanit. Prandaj dhe unë i kam marrë parasysh se ai do të bëjë çdo lloj batute lidhur me mua dhe me të ftuarit, ashtu sikurse ishte batuta e gjoksit”.


Ngjarja u përfol për shkak të një përplasje që gazetari i “Zonë e Lirë” pati disa javë më parë me ish-Sofinë, e cila nuk e toleroi në një batutë dhe la emisionin. Kështu u mendua dhe rasti i Sofisë së re, e cila u përfshi mes batutash kur Çani komentonte lëvizjen që Kallashi dhe Xhesika u bënin gjokseve të tyre. “Epo Sofia nuk ka çfarë lëviz, se e ka gjoksin dërrasë”, tha atëherë Arian Çani.  

Kthehu