• |
ide | kryesore

Bleona në hall, del para biznesmenëve në Kanë me fustan të përdorur

Arkiva, Paparazzi
bleona kane 1.JPG

E fokusuar tek lufta për të arritur famën internacionale, këngëtarja shqiptare i është përgjigjur pozitivisht ftesës për të performuar në një darkë mes biznesmenësh në rivierën franceze.

Por jo vetëm kaq. Mediat folën për një aktivitet bamirësie në të cilin Bleona Qereti u angazhua të marrë me vete edhe balerinat e Tv Klan.


37-vjeçarja e cila njihet për shfaqjet provokuese doli përpara biznesmenëve në Kanë, me të njëjtën veshje që ka përdorur në koncertet shqiptare përpara 4 viteve.

Pavarësisht se Bleona mbetet po e re dhe me format e trupit të pandryshueshme, këngëtarja duket në hall përderisa ka ricikluar garderobën. 

Kthehu