• |
ide | kryesore

Deklarata emocionuese e Lorik Canës pas eliminimit

I pakategorizuar
Lorik_Cana_.jpg

Kapiteni i kombëtares Lorik Cana ka bërë një koment në rrjetet sociale pas eliminimit të Shqipërisë nga “Euro 2016”.


Cana thotë se është krenar që është pjesë e kësaj kombëtareje.


“Gjithë ky rrugëtim ishte për ne, për familjet tona, për gjithë fansat dhe mbi të gjitha për atdheun tonë!!! Kurrë më parë skam qenë kaq krenar të jem pjesë e kësaj kombëtare dhe të luaj me këta djem !!! Flm për gjithcka… O sa mirë me qenë Shqiptar” – shkruan Cana./lapsi.al/

Kthehu