• |
ide | kryesore

Brexit dhe Shqipëria, plas gallata në rrjet (FOTO)

Arkiva, Pikante
3-258.jpg

Brexit ka tronditur mbarë Europën dhe ka pasur reagime të shumta edhe në Shqipëri.


Por në rrjet e kanë parë në një tjetër prizëm.


Kthehu