• |
ide | kryesore

Tmerrohen turistët, uji nxjerr jashtë mbetjet e një përbindëshi (Foto)

Arkiva, Planet
ss_1467286413-9440409.jpg

Cilësohet si një nga misteret e mëdha të botës. A ekziston përbindëshi i famshëm i Loch Ness?


Kjo foto të bën të dyshosh shumë. Imazhi i çuditshëm paraqet një mbetje skeletore, të një kafshe në brigjet e liqenit të famshëm skocez që ka ndezur mjaft debate.Siç mund të shihet skeleti i kafshës është rrethuar nga policia dhe turistët, që kanë kaluar aty pranë janë habitur nga ajo çfarë kanë parë. Në rrjetet sociale kanë “shpërthyer” komentet,.

Një person komenton duke thënë: “Është zbuluar përbindëshi Nessy? Apo është një shaka pa kripë?” Ndërsa një tjetër shton: “Është thjesht një trup i gjirafës”.