• |
ide | kryesore

Ronaldo në lot, e nxjerrin me barrelë nga finalja e EURO 2016

I pakategorizuar

Rikthimi në fushë pas dëmtimit në gju, zgjati vetëm për pak minuta për Kristiano Ronaldon. Kapiteni i Portugalisë është ulur në fushë dhe ka shpërthyer në ngashërima, i pamundur për të vazhduar ndeshjen. Arbitri kërkoi barrelën për të nxjerrë nga fusha Ronaldon, ndërkohë që i gjithë stadium e duartrokiti në këmbë daljen e tij nga fusha.Kthehu