• |
ide | kryesore

Lotët e Ronaldos/ Plas gallata në rrjet (FOTO)

I pakategorizuar
224248022-49277ea2-bb52-4731-9b1f-df54544e9d6c.jpg

Kanë qenë të shumta komentet mbi dëmtimin e yllit të Portugalisë dhe Real Madrid, Cristiano Ronbaldo mbrëmjen e së dielës në finalen kundër Francës. Nuk kanë munguar edhe ironitë dhe talljet për të, siç është ajo në foton më lart që vjen nga portalet italiane: “Ju burrat nuk e kuptoni sa e dhimbshme është kur të vijnë ato”. /lapsi.al/ Kthehu